KONST / Litografier / Färglitografi 15837018
nr 1583 7018
Färglitografi
4 st, Anders Dahl, 275 upplaga, färglitografi, yttermått inklusive ram: 23x46-48x50 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:45:02
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr